Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S46

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Siemens S46 to telefon, który był przeznaczony głównie na rynki zachodnie. Klasyczny Siemens pracował w trzech zakresach i wyposażony był w monochromatyczny ekran. Zastosowana w nim bateria LI-Ion pozwalała na około 260h w trybie czuwania lub około 6h rozmów. Prześledźmy poniżej najważniejsze cechy telefonu Siemens S46 jego opis oraz listę możliwości.

Wiele wskazuje na to, że Siemens S46 to kontynuacja popularnego modelu S45. Wyposażony jest także w ten sam ekran z jaskrawo pomarańczowym podświetleniem oraz wiele podobnych funkcji. Mowa tutaj o funkcjach komunikacyjnych, w S46 znajdziemy GPRS wraz z przeglądarką WAP pozwalającą na szybki dostęp do informacji. Nie zabrakło także łącza IrDA do przesyłania danych na nie wielkie odległości bezprzewodowo. Telefon ten posiadał także wsparcie dla wiadomości sms oraz ems, szybie redagowanie tekstu obywało się dzięki słownikowi T9. Dodatkowo w modelu S46 producent zamieścił funkcję dyktafonu oraz wybierania głosowego. Nie zapomniano także o dodatkach takich jak kalendarz, zegarek czy kalkulator. Siemens S46 otrzymywał dobre opinie i chwalono go za solidność i sporo funkcji. Niestety z uwagi na to, że aparat był oferowany na rynkach zachodnich wartość telefonu Siemens S46 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Siemensa S46 nie istnieją. Polecamy za to Gry na Siemensa S46. Dzwonki na Siemensa S46 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych .