Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S45i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Siemens S45i to model telefonu, który został stworzony głównie z myślą o zastosowaniach biznesowych. Ten wydajny i łatwy w obsłudze aparat został wprowadzony na rynek w roku 2001. Dzięki dużemu, siedmio-liniowemu wyświetlaczowi praca była sprawna i przyjemna. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Siemens S45i jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Siemens S45i ważył całkiem przyzwoicie, bo tylko 93g a przy tym wyposażony był w wydajną baterię litowo jonową, która pozwalała do 300h pracy aparatu w trybie czuwania lub do 6h rozmów. Wbudowana pakietowa transmisja danych GPRS w połączeniu z przeglądarką WAP umożliwiały pobieranie informacji z Internetu. Ponadto w S45i znajdziemy także IrDA do bezprzewodowego przesyłania danych. Gry i kompozytor dzwonków to kolejna nowość jeżeli chodzi o multimedialne cechy tego aparatu. W biznesowym Siemensie wprowadzono również wygaszacze ekranu, wybieranie głosowe, dyktafon czy tryb głośnomówiący nie wspominając już o pełnym wachlarzu dodatków takich jak kalkulator, kalendarz czy przelicznik walut. Funkcjonalny i łatwy w obsłudze, takie właśnie opinie otrzymywał Siemens S45i. Na chwilę obecną ciężko oszacować jaka była cena telefonu Siemens S45i ponieważ został on już dawno temu wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa S45i nie istniały. Gry na Siemensa S45i należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa S45i reprezentowały klasyczne dźwięki monofonicznie z możliwością skomponowania własnych. Dodatkowo Siemens S45i posiadał wygaszacze.