Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S42

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 104 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Siemens S42 to telefon, który jest kontynuacją serii przeciętnych modeli kierowanych do średniej klasy Użytkowników. Model ten został zaprojektowany przez firmę Bosch jednak na rynku już ukazał się z logiem Niemieckiego producenta Siemens. Listę najważniejszych funkcji telefonu Siemens S42 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.

Ten trójzakresowy model wyposażony w 6 liniowy, czarno biały wyświetlacz z niebieskawym podświetleniem posiadał bardzo przyjazne menu dzięki czemu jego obsługa była dziecinnie łatwa. S42 to tak naprawdę wersja S40 z klapką. Telefon pozwalał na długą pracę dzięki zastosowaniu baterii LI-Ion, w prawdzie niezbyt pojemnej ale bardzo wydajnej. Sam wygląd telefonu był nieco futurystyczny, podkreślały to nie wielkie wymiary a także podłużne klawisze nawigacyjne. W środku natomiast znaleźć można przeglądarkę WAP, która dzięki połączeniu HSCSD dostarczała użytkownikowi wszelkich informacji ze świata wszędzie tam gdzie tylko był odpowiedni zasięg. Wizytówki można było przesyłać na inne urządzenia całkowicie bezprzewodowo dzięki portowi IR. Z racji tego, że w tych latach pisanie smsów stawało się coraz bardziej popularne i modne Producent wyposażył aparat także w słownik T9 usprawniający redagowanie tekstu. W nowym modelu Siemensa nie zabrakło także dyktafonu i szeregu funkcji biurowych takich jak kalkulator czy przelicznik walut. Dzięki nie wielkiej cenie w stosunku do możliwości aparat Siemens S42 zbiera pochlebne opinie. Na chwilę obecną wartość telefonu Siemens S42 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Siemensa S42 nie istniały. Gry na Siemensa S42 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa S42 reprezentowały klasyczne dźwięki monofonicznie.