Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S40

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 104 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Siemens S40 to telefon, który rozpoczyna kolejną serię przeciętnych modeli kierowanych do średniej klasy Użytkowników. Model ten został zaprojektowany przez firmę Bosch jednak na rynku już ukazał się z logiem Niemieckiego producenta Siemens. Listę najważniejszych funkcji telefonu Siemens S40 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.

Ten trójzakresowy model wyposażono w 6 liniowy, czarno biały wyświetlacz z niebieskawym podświetleniem. S40 pozwalał na długą pracę dzięki zastosowaniu baterii LI-Ion, w prawdzie niezbyt pojemnej ale bardzo wydajnej. Sam wygląd telefonu był nieco futurystyczny, podkreślały to nie wielkie wymiary a także podłużne klawisze nawigacyjne. Sam telefon natomiast posiadał przeglądarkę WAP, która dzięki połączeniu HSCSD dostarczała użytkownikowi wszelkich informacji ze świata wszędzie tam gdzie tylko był odpowiedni zasięg. Wizytówki można było przesyłać na inne urządzenia całkowicie bezprzewodowo dzięki portowi IR. Z racji tego, że w tych latach pisanie smsów stawało się coraz bardziej popularne i modne Producent wyposażył aparat także w słownik T9 usprawniający redagowanie tekstu. W nowym modelu Siemensa nie zabrakło także dyktafonu i szeregu funkcji biurowych takich jak kalkulator czy przelicznik walut. Dzięki nie wielkiej cenie w stosunku do możliwości aparat Siemens S40 zbiera pochlebne opinie. Na chwilę obecną wartość telefonu Siemens S40 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Siemensa S40 nie istniały. Gry na Siemensa S40 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa S40 reprezentowały klasyczne dźwięki monofonicznie.