Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S4 Power

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 97 x 33
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

            Prosty i klasyczny model swoją budową, wagą i wymiarami przypominający dzisiejsze telefony stacjonarne to właśnie Siemens S4 Power. Telefon, który pojawił się na rynku w roku 1996 był dość dobrym jakościowo aparatem oferującym ciekawe rozwiązania. Najważniejsze możliwości terminala Siemens S4 Power jego opis oraz listę funkcji przedstawiamy poniżej.

Jedną z zalet starego Siemensa była jeszcze wydajniejsza od zwykłego modelu S4 bateria LI-Ion, która po pełnym naładowaniu pozwalała na 4 h rozmów bądź około 60h w trybie czuwania. To jedyna różnica jaka dzieliła model S4 Power od S4. Aparat wyposażony był w monochromatyczny wyświetlacz o wysokości 4 linii roboczych i jak na możliwości telefonu w zupełności wystarczał do wygodnej obsługi. Producent nie zapomniał także o możliwości obsługi transmisji danych i faksów, dzięki czemu sprawna komunikacja w miejscach objętych zasięgiem nie stanowiła problemu. Cóż, jedno zakresowy Siemens w latach w których powstał całkowicie wywiązywał się z zadań do jakich został skonstruowany, miły dodatek urozmaicający rozmowy stanowiły także krótkie wiadomości sms, które w tych latach w Polsce były nowością. Model ten kierowany był raczej do ludzi zasobnych w gotówkę, bowiem pierwsze telefony wypuszczone przez Siemensa nie kosztowały mało. Solidny i pewnie leżący w dłoni, Siemens S4 Power otrzymywał właśnie takie opinie. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens S4 Power nie jest znana ponieważ aparat nie jest już nigdzie spotykany.

Motywy na Siemensa S4 Power nie istniały. Gry na Siemensa S4 Power nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa S4 Power reprezentowały klasyczne dźwięki monofonicznie.