Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S4

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 97 x 33
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

         Prosty i klasyczny model swoją budową, wagą i wymiarami przypominający dzisiejsze telefony stacjonarne to właśnie Siemens S4. Telefon, który pojawił się na rynku w roku 1996 był dość dobrym jakościowo aparatem oferującym ciekawe rozwiązania. Najważniejsze możliwości terminala Siemens S4 jego opis oraz listę funkcji przedstawiamy poniżej.

Jedną z zalet starego Siemensa była wydajna i pojemna bateria LI-Ion, która po pełnym naładowaniu pozwalała na 3 h rozmów bądź około 50h w trybie czuwania. Aparat wyposażony był w monochromatyczny wyświetlacz o wysokości 4 linii roboczych i jak na możliwości telefonu w zupełności wystarczał do wygodnej obsługi. Producent nie zapomniał także o możliwości obsługi transmisji danych i faksów, dzięki czemu sprawna komunikacja w miejscach objętych zasięgiem nie stanowiła problemu. Cóż, jedno zakresowy Siemens w latach w których powstał całkowicie wywiązywał się z zadań do jakich został skonstruowany, miły dodatek urozmaicający rozmowy stanowiły także krótkie wiadomości sms, które w tych latach w Polsce były nowością. Model ten kierowany był raczej do ludzi zasobnych w gotówkę, bowiem pierwsze telefony wypuszczone przez Siemensa nie kosztowały mało. Solidny i pewnie leżący w dłoni, Siemens S4 otrzymywał właśnie takie opinie. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens S4 nie jest znana ponieważ aparat nie jest już nigdzie spotykany.

Motywy na Siemensa S4 nie istniały. Gry na Siemensa S4 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa S4 reprezentowały klasyczne dźwięki monofonicznie.