Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S35i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Siemens S35i to model telefonu, który funkcyjnie bardzo przypomina model S25 i można traktować go jako jego rozbudowaną wersję. Z wyglądu natomiast to dwa różne telefony. Model S35i pojawił się na rynku w roku 2000 jako dwuzakresowy aparat o całkiem przyjemnym wyglądzie. Poniżej prześledzimy najważniejsze funkcje telefonu Siemens S35i jego opis oraz możliwości.

 W S35i znajdziemy dość wydajną baterię, która wg danych producenta pozwalała na około 220h pracy w czasie czuwania oraz 360min rozmów. Dzięki możliwości przesyłania danych i faksów w połączeniu z przeglądarką WAP informacje ze świata docierały do nas wszędzie tam gdzie tylko był odpowiedni zasięg. Jak na tak podstawowy model Siemens postanowił wyposażyć swój aparat w gry, które umilały wolny czas oraz kompozytor dzwonków dzięki, któremu telefon szybko nie stawał się monotonny. Aby pisanie smsów odbywało się szybciej i wygodniej wprowadzono także słownik T9. Model S35i posiadał także wybieranie głosowe oraz dyktafon. Funkcje biurowe w stosunku do modelu S25 to teraz pełen arsenał dodatków czyli stoper, alarmy, kalkulator, przelicznik walut, kalendarz oraz organizer. Użytkownicy telefonu Siemens S35i nadawali mu opinie aparatu funkcjonalnego o nowoczesnym opływowym wyglądzie. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens S35i nie jest znana ponieważ model już dawno został wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa S35i nie istniały. Gry na Siemensa S35i należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa S35i to klasyczne dźwięki monofonicznie z możliwością skomponowania własnych melodii.