Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S3 Plus

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

            Siemens S3 plus to telefon, który jest niemal identyczną wersją zwykłego Siemensa S3. Model pojawił się w tym samym roku na rynku i w stosunku do poprzednika zmieniono styl oraz design aparatu, jego kształty stały się przez to bardziej opływowy a tym samym nowoczesny. Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcje telefonu Siemens S3 plus jego opis oraz możliwości.

S3 plus to kolejny model Niemieckiego producenta wyposażony w pojemną baterię 550mAh oraz nieco mniejszą wagę i wymiary od modelu S1. Podobnie jak poprzedni model obsługiwał transmisję danych. Model S3 plus to zasłużony klasyk, który obecnie można już spotkać tylko u koneserów.  Telefon pracował w zakresie 900MHz, chyba jedynym oferowanym przez nadajniki GSM w tych latach. Cóż, model S3 przewidziany był przez producenta jako zwykły telefon komórkowy, którego jedynym zadaniem była komunikacja głosowa. Nie znajdziemy w nim gier lub nawet dzwonków polifonicznych, bowiem w tych latach sam fakt, bezprzewodowych rozmów w terenie był czymś nowym i nie zwykłym. Użytkownicy telefonu Siemens S3 plus nadawali mu opinie aparatu solidnego ale bardzo drogiego. W momencie kiedy Siemens S3 plus pojawił się na rynku jego cena była sporo wygórowana, podobnie jak ceny za połączenia i wiadomości sms.

Motywy na Siemensa S3 plus nie istniały. Gry na Siemensa S3 plus nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa S3 plus to klasyczne dźwięki monofonicznie.