Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S25

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 6
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Siemens S25 to kolejny telefon z klasycznej serii S Niemieckiego Producenta wyposażony w sześciowierszowy kolorowy ekran. Prosty w obsłudze o nie skomplikowanej budowie telefon z antenką kierowany był do grupy bardziej wymagających klientów. Jak na rok 1999 kolorowy ekran wyróżniał się z pewnością z pośród innych, w dodatku nie wielka waga 125g powodowały, że model ten cieszył się sporym zainteresowaniem. Prześledźmy cechy telefonu Siemens S25 jego opis oraz listę funkcji.

S25 oprócz kolorowych walorów wyposażono także w możliwość transmisji danych i faksów a także przeglądarkę WAP dzięki czemu wszędzie gdzie był tylko zasięg można było sprawdzić najnowsze wiadomości. Nie zabrakło także bezprzewodowego przesyłania danych via IrDA. Siemens S25 nie był całkiem sztywnym telefonem służącym tylko do wykonywania połączeń, aparat posiadał wbudowane gry oraz kompozytor dzwonków, które umilały spędzanie wolnego czasu. W przeciwieństwie do swoich poprzedników w S25 znajdziemy już więcej funkcji biurowych takich jak przelicznik walut, dyktafon czy kalkulator, które okazują się pomocne w wielu sytuacjach. Użytkownicy telefonu Siemens S25 nadawali mu opinie bardzo dobrego telefonu z wydają baterią, która pozwalała na około 200h pracy w trybie standy. Cena telefonu Siemens S25 na chwilę obecną nie jest znana.  

Motywy na Siemensa S25 nie istniały. Gry na Siemensa S25 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa S25 to klasyczne dźwięki monofonicznie z możliwością skomponowania nowych.