Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S15E

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 6
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

               Siemens S15E to klasyczny telefon Niemieckiego producenta, który pojawił się rok później po premierze modelu S11. Mówi się, że model ten przeznaczony był dla bardziej wymagających użytkowników. Jego główną zaletą, była bardzo wydajna jak na 1998 rok bateria, której pojemność wynosiła 1800mAh natomiast czas pracy sięgał 220h.

Aparat Siemens S15E był modelem niezawodnym i solidnym. W prawdzie nie posiadał wielu zaawansowanych funkcji, gier, aplikacji rozrywkowych, nie posiadał on nawet kolorowego ekranu jednak wśród grupy ludzi, którzy mieli okazję obcować z telefonem Siemens S15E opinie na jego temat były rewelacyjne. To za sprawą faktu, iż telefon posiadał niezwykle wydają baterię. Oczywiście w telefonie znaleźć można było te podstawowe i niezbędne funkcje takie jak transmisja danych i faksów czy budzik z kalendarzem, jednak generalnie aparat miał służyć po prostu do dzwonienia i wysyłania smsów i z tej funkcji doskonale się wywiązywał. Na dzień dzisiejszy ciężko określić jaka była wartość telefonu Siemens S15E oraz jego cena , ponieważ wersja ta już dawno została wyparta z rynku.

Motywy na Siemensa S15E nie istniały. Gry na Siemensa S15E nie były jeszcze wtedy dostępne. Dzwonki na Siemensa S15E to klasyczne dźwięki monofonicznie