Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S11

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 97 x 54
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                Siemens S11 to prosty telefon, który jest niemal lustrzanym odbiciem modelu S10. Model S11 był produkowany w roku 1997. Aparat ten posiadał bardzo prosty kolorowy ekran o wysokości 4linii. Klasyczny model S11 wyposażony był w funkcję powiadamiania alarmem wibracyjnym pochodzącym z baterii Li-Ion o pojemności 1800mAh, która pozwalała na około 120h pracy urządzenia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy telefonu Siemens S11 jego opis oraz listę funkcji.

Jedno zakresowy model Siemensa od poprzednika różnił się tylko standardem GSM, S11 działał w zakresie 1800MHz. Telefon posiadał zewnętrzną antenę a jego waga sięgała 185g. Siemens S11 wyróżniał się z pośród swoich konkurentów ponieważ jako jeden z nielicznych w tych latach modeli mógł się pochwalić kolorowym wyświetlaczem. Nie zabrakło również niezbędnych funkcji takich jak możliwość pisania smsów a także dodatków takich jak Dyktafon, zegarek oraz alarm. Za pomocą Siemensa S11 można było także przesyłać dane i faksy. Należy pamiętać, że jak na te lata producenci telefonów komórkowych nie byli w stanie zaoferować wiele, telefony spełniały swoją podstawową funkcję i to w zupełności wystarczało. Dziś ciężko sobie wyobrazić telefon bez kalendarza, kalkulatora czy dzwonków polifonicznych itp. ten fakt, jest dowodem na to jak technologia mknie do przodu. Użytkownicy telefonu Siemens S11 nadawali mu opinie trwałego i solidnego modelu. Wartość aparatu Siemens S11 oraz jego cena nie są na chwile obecną znane.

Motywy na Siemensa S11 nie istniały. Gry na Siemensa S11 nie były jeszcze wtedy dostępne. Dzwonki na Siemensa S11 to klasyczne dźwięki monofonicznie.