Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S10 active

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 97 x 54
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Siemens S10 active to prosty telefon, który był produkowany w roku 1997. Aparat ten posiadał bardzo prosty kolorowy ekran o wysokości 4linii. Klasyczny model S10 active wyposażony był w funkcję powiadamiania alarmem wibracyjnym pochodzącym z baterii Li-Ion o pojemności 1800mAh, która pozwalała na około 120h pracy urządzenia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy telefonu Siemens S10 active jego opis oraz listę funkcji.

Jednopasmowy telefon posiadał zewnętrzną antenę a jego waga sięgała 185g. Siemens S10 active to tak naprawdę model S10 zamknięty w gumowej obudowie odpornej na kurz, wstrząsy oraz zachlapanie. S10 active to po prostu wersja sportowa modelu S10 wyposażona w takie same funkcje. S10 active jak i zwykły S10 wyróżniały się dodatkowo z pośród swoich konkurentów ponieważ jako jedne z nielicznych w tych latach modeli mogły się pochwalić kolorowym wyświetlaczem. Nie zabrakło również niezbędnych funkcji takich jak możliwość pisania smsów a także dodatków takich jak Dyktafon, zegarek oraz alarm. Za pomocą Siemensa S10 active można było także przesyłać dane i faksy. Należy pamiętać, że jak na te lata producenci telefonów komórkowych nie byli w stanie zaoferować wiele, telefony spełniały swoją podstawową funkcję i to w zupełności wystarczało. Dziś ciężko sobie wyobrazić telefon bez kalendarza, kalkulatora czy dzwonków polifonicznych itp. ten fakt, jest dowodem na to jak technologia mknie do przodu. Użytkownicy telefonu Siemens S10 active nadawali mu opinie trwałego i solidnego modelu. Wartość aparatu Siemens S10 active oraz jego cena nie są na chwile obecną znane.

Motywy na Siemensa S10 active nie istniały. Gry na Siemensa S10 active nie były jeszcze wtedy dostępne. Dzwonki na Siemensa S10 active to klasyczne dźwięki monofonicznie