Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S1

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

             Siemens S1 zasługuje na miano największego klasyka w dziejach całej działalności Niemieckiego koncernu. Model S1 był pierwszym wyprodukowanym telefonem komórkowym firmy Siemens w roku 1994. Aparat ważył prawie 0,4 kg i umożliwiał wysyłanie danych i faksów oraz odbieranie krótkich wiadomości sms. Najważniejsze cechy telefonu Siemens S1 jego opis oraz listę najważniejszych możliwości przedstawiamy poniżej.

Pierwszy telefon Siemensa sięgał ponad 19 cm wysokości, prawie 6cm szerokości a jego grubość nie przekraczała 3,5 cm. Waga to około 390g. Wyposażono go w wyświetlacz monochromatyczny o wysokości 2 linii roboczych. Bateria jaką zastosowano w tym modelu to technologia Nikolowo-kadmowa, która pozwalała na uwaga! Maksymalnie 1h rozmów oraz 20h w trybie czuwania;) Dziś, wielu z nas patrząc na ten telefon mogłoby go z pewnością pomylić z telefonem stacjonarnym – jednak debiutancki model Siemensa choć nie posiadał praktycznie żadnych dodatkowych funkcji spełniał swoją podstawową funkcję – miał dzwonić i robił to bez zarzutu. Model S1 pracował w zakresie 900MHz. Opinie na temat telefonu Siemens S1 są nie znane ponieważ, model ten w momencie pojawienia się był bardzo drogi i nie wielu było stać na tego typu urządzenia. Na chwilę obecną wartość telefonu Siemens S1 oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania, wiadomo tylko, że był to dość drogi aparat.

Motywy na Siemensa S1 nie istniały. Gry na Siemensa S1 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa S1 to klasyczne dźwięki monofonicznie.