Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens P35

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Siemens p35 to model telefonu, który pojawił się na rynku w roku 2000. Ta wersja reprezentowała jedną z najbardziej zgrabnych wersji Siemensa produkowanych w tych latach. Zewnętrzna antena, nie wielki rozmiar, opływowy kształt obudowy oraz wygodnie usytuowane przyciski przemawiały tylko za niektórymi zaletami tego modelu. Najważniejsze cechy telefonu Siemens p35 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.


p35 był jednym z najprostszych modeli Niemieckiego producenta. Pracował w dwóch zakresach i wyposażony był w przeglądarkę WAP umożliwiającą przeglądanie prostych stron wprost na czarno białym ekranie. W p35 można było znaleźć także Gry oraz kompozytor melodii monofonicznych, który sprawiał, że każdy stworzony przez nas samych dzwonek był unikalny. W modelu p35 nie zapomniano także o szeregu funkcji biurowych takich jak zegarek, stoper, alarm, kalkulator czy przelicznik walut. Dzięki alarmowi wibracyjnemu bez problemu w hałaśliwym otoczeniu można było zareagować na nadchodzące połączenie. Jednym słowem prosty i zgrabny telefon o całkiem przyzwoitych funkcjach, Siemens p35 otrzymywał właśnie opinie takiego modelu. Na dzień dzisiejszy ciężko określić wartość aparatu Siemens p35 lub jego cene, ponieważ model został dawno temu wyparty z rynku.


Motywy na Siemensa p35 nie istnieją. Gry na Siemensa p35 należą do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa p35 to podstawowe dźwięki monofoniczne z możliwością skomponowania nowych.