Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens MT50

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Siemens MT50 to dwusystemowy telefon GSM, wyposażony w monochromatyczny ekran z niebieskim podświetleniem. Jest to jeden z prostszych modeli Siemensa, kierowany do klientów o niskich wymaganiach. Prześledźmy krótki opis telefonu Siemens MT50 jego cechy oraz najważniejsze możliwości.

Akumulator Li-Ion o pojemności 650mAh pozwalał na około 260h działania wg danych producenta, jednak w rzeczywistości aparat potrafił pracować w granicach 100-120h na pełnej baterii. Zważywszy na nie wielką cenę telefonu to i tak dobry wynik. Model wyposażony był w przeglądarkę WAP oraz szybką transmisję danych pakietowych GPRS. Nie zabrakło również obsługi aplikacji JAVA, dzięki czemu Użytkownik mógł się cieszyć wciąż nowymi aplikacjami i grami. Wymienne obudowy stanowiły kolejną zaletę telefonu Siemens, które urozmaicały wygląd aparatu. MT50 posiadał także kilka funkcji biurowych usprawniających jego pracę m.in. przelicznik walut, organizer oraz kalendarz.

Motywy na Siemensa MT50 nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa MT50. Dzwonki na Siemensa MT50 reprezentowały podstawowe dźwięki monofoniczne. Zapraszamy