Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens ME75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

             Siemens ME75 to aparat telefoniczny nowej generacji. W porównaniu do swojego poprzednika nowy model został wyposażony w kolorowy ekran o nasyceniu 65 tys. barw. Hitem w tym modelu była wydajna bateria Li-Ion 1000mAh, która w normalnych warunkach pracy wg danych producenta pozwalała na 450h działania. Poniżej przedstawiamy cechy telefonu Siemens ME75 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Ten trójzakresowy model przystosowany był do bardziej zaawansowanej pracy. W ME75 znajdziemy szybkie połączenie pakietowej transmisji danych GPRS oraz przeglądarkę WAP umożliwiającą dostęp do najważniejszych informacji. Dzięki temu, że telefon posiadał wbudowany port USB oraz IR synchronizacja danych z i do telefonu mogła odbywać się zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo. Na zasługę oczekuje także pełne wsparcie dla wiadomości multimedialnych wraz z klientem e-mail. Co prawda w ME75 nie znajdziemy odtwarzacza mp3 jednak 40 tonowa polifonia sprawia całkiem niezłe wrażenie. Telefon został także wyposażony w aparat fotograficzny z matrycą 0,3 Mpx do robienia prostych zdjęć i rejestracji filmów wideo. Ponadto ME75 oferuje swojemu użytkownikowi wygaszacze, wymienne obudowy, tryb głośnomówiący, dyktafon oraz szereg funkcji biurowych jak kalkulator, przelicznik walut, kalendarz, alarmy itd. Siemens ME75 otrzymuje doskonałe opinie za funkcjonalność oraz wydajną baterię. Niestety cena telefonu Siemens ME75 nie jest znana ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa ME75 nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa ME75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa ME75. Zapraszamy