Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens ME45

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Siemens ME45 to telefon, który pojawił się na rynku w roku 2001. Był to pierwszy model telefonu, który potrafił obsługiwać nowy standard wiadomości sms. Model z serii M był odporny na działanie warunków zewnętrznych takich jak kurz, piasek czy zachlapanie. ME45 był poza tym prostym, przeciętnym modelem, na którego było stać przeciętne grono użytkowników. Najważniejsze cechy telefonu Siemens ME45 jego opis oraz listę możliwości prześledzimy poniżej.


Model ten wyposażony był w monochromatyczny ekran o rozdzielczości 101x80px. Zastosowana bateria o pojemności 840mAh pozwalała na 12 dni w trybie czuwania wg danych producenta. Przeglądarka WAP w połączeniu z szybką transmisją danych GPRS pozwalała cieszyć się bezprzewodowym Internetem wszędzie tam gdzie był odpowiedni zasięg. Niestety model ten nie posiadał nawet polifonii jednak kompozytor dzwonków monofonicznych umożliwiał tworzenie własnych, oryginalnych melodii. W Siemensie ME45 znajdziemy także takie funkcje jak dyktafon, tryb głośnomówiący oraz wybieranie głosowe. Szereg funkcji biurowych dodatkowo wpływał na funkcjonalność tego modelu. Użytkownicy telefonu Siemens ME45 nadawali mu opinie trwałego i solidnego modelu, o długim czasie pracy na baterii. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens ME45 nie jest znana.


Motywy na Siemensa ME45 nie istniały. Gry na Siemensa ME45 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa ME45 reprezentowały podstawowe dźwięki monofoniczne.