Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens MC60

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Siemens MC60 jest telefonem, który został skonstruowany tak aby był odporny na wstrząsy, zachlapanie oraz kurz. Trzeba przyznać, że spośród całej serii M jest to nieco niższy jakościowo model aparatu jednak zaletą jest w takim wypadku także niższa cena. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Siemens MC60 jego opis oraz listę funkcji.

Model MC60 jest bardzo podobny funkcyjnie do modelu M55, można nawet śmiało przyznać, że te telefony pod tym względem są niemal identyczne. Jedyną różnicą dzielącą te dwa modele jest zastosowanie aparatu fotograficznego w MC60.  Kolorowy wyświetlacz zastosowany w tym modelu nie był najlepszej jakości ponieważ potrafił wyświetlić maksymalnie do 4 tys. barw jednak trzeba pamiętać, że Siemens wtedy dopiero wkraczał w erę nowych ekranów. Siemens MC60 pracuje w trzech zakresach a zastosowana w nim bateria Li-Ion o pojemności 700mAh wystarczała wg danych producenta na 250h w trybie czuwania. Pakietowe przesyłanie danych GPRS znacznie usprawniało pracę z Internetem i pozwalało cieszyć się dostępem do informacji w każdym miejscu gdzie tylko był zasięg. Polifonia 16 głosowa to także była nowość w tej serii, natomiast aplikację Java obsługiwane już na kolorowym ekranie dawały lepszy efekt niż na ekranach monochromatycznych. Zielone światło otrzymały także wiadomości multimedialne, dzięki zastosowaniu koloru można było wysyłać i odbierać MMSy. Dodatkowo telefon wyposażono w funkcje takie jak: Wygaszacze, wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący, dyktafon, stoper, alarm, kalkulator, przelicznik walut, kalendarz. Solidny, funkcjonalny telefon na każde warunki takie właśnie zdania na temat telefonu Siemens MC60 i opinie mieli jego Użytkownicy. Na chwilę obecną cena aparatu Siemens MC60 nie jest znana.

Motywy na Siemensa MC60 nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa MC60. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa MC60. Zapraszamy