Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens M75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens M75 to telefon, który jest oficjalnym następcą modelu M65 z popularnej i cenionej serii M. Niemiecki producent wypuścił ten model w roku 2005 i w stosunku do wersji poprzedniej poczynił w nim naprawdę sporo zmian. Aż ciężko uwierzyć, że ten model jest kolejną wersją 65-tki. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy telefonu Siemens M75 jego opis oraz listę zmian.

M75 pracuje w trzech zakresach i wyposażony jest w nowy wyświetlacz TFT o rozmiarach 132x176px i nasyceniu aż 256 tys. barw. Porządny ekran pozwala na przeglądanie zdjęć zrobionych wbudowanym w M75 aparatem fotograficznym z matrycą 1,3 Mpx. Dzięki wbudowanemu wejściu na karty pamięci, 14 MB wewnętrznego miejsca mogło zostać rozbudowane o dodatkowe MB w oparciu o karty MMC. Zmian można także zauważyć przeglądając funkcje komunikacyjne telefonu, odbiornik bluetooth wraz z portem IrDA służyły do bezprzewodowego przesyłania danych na nie wielkie odległości natomiast przeglądarka WAP pozwalała szybko i sprawnie przeglądać Internet w oparciu o połączenie GPRS. W nowym Siemensie znajdziemy także obsługę MP3 oraz odczyt aplikacji napisanych w języku JAVA.  Szereg funkcji biurowych to już standard w tego typu terminalach. Opinie na temat telefonu Siemens M75 są różne, jednak generalnie model ten ceni się za funkcjonalność i styl. Cena telefonu Siemens M75 nie jest znana na chwilę obecną ponieważ model ten został wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa M75 można pobrać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa M75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa M75. Zapraszamy