Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens M65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Siemens M65 podobnie jak telefony z serii M poprzednio opisywane również posiada zwiększoną odporność na działanie warunków zewnętrznych. Model ten jest odporny na zachlapanie, kurz, piasek oraz wstrząsy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy telefonu Siemens M65 jego opis oraz listę funkcji.

Siemens mimo stosowania coraz bardziej zaawansowanych funkcji i nowych technologii w swoich produktach nadal gwarantuje, że jego telefony są odporne na zniszczenie poprzez zewnętrzne warunki. Najlepszym tego przykładem jest właśnie model M65, który wyposażono w już lepszej jakości kolorowy wyświetlacz potrafiący ukazać do 65 tys. barw. Li-Ion bateria o lepszej wydajności pozwalała wg producenta na około 12 dniową pracę w trybie czuwania. Z uwagi na zastosowany aparat z możliwością rejestracji filmów video oraz obsługą aplikacji Java zastosowana pamięć wewnętrzna o pojemności 11mb wydaje się być o wiele za skromna. W dodatku w M65 nie znajdziemy wejścia na karty pamięci. Dzięki M65 można było sprawdzić pocztę e-mail wszędzie gdzie był zasięg GPRS, ponieważ telefon był wyposażony w taką technologię korzystanie z Internetu w oparciu o przeglądarkę WAP nie stanowiło żadnego problemu. Aparat Siemens M65 zbierał pozytywne opinie i ceniony był za styl oraz swoje unikalne właściwości. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens M65 nie jest znana.

Motywy na Siemensa M65 nie były dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa M65. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa M65. Zapraszamy