Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens M55

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Siemens M55 to kolejny telefon z serii M, który był uodporniony na działanie nie korzystnych czynników zewnętrznych.  Tym razem w stosunku do poprzednich modeli Producent wkracza w montowanie kolorowych wyświetlaczy. Sam wygląd obudowy posiada dość ciekawy design, wersja M55 pojawiła się na rynku rok później po M50. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy telefonu Siemens M55 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.


Aparat M55 posiada podobne funkcje do modelu biznesowego S55. Kolorowy wyświetlacz zastosowany w tym modelu nie był najlepszej jakości ponieważ potrafił wyświetlić maksymalnie do 4 tys. barw jednak trzeba pamiętać, że Siemens wtedy dopiero wkraczał w erę nowych ekranów. Siemens M55 pracuje w trzech zakresach a zastosowana w nim bateria Li-Ion o pojemności 700mAh wystarczała wg danych producenta na 250h w trybie czuwania. Pakietowe przesyłanie danych GPRS znacznie usprawniało pracę z Internetem i pozwalało cieszyć się dostępem do informacji w każdym miejscu gdzie tylko był zasięg. Polifonia 16 głosowa to także była nowość w tej serii, natomiast aplikację Java obsługiwane już na kolorowym ekranie dawały lepszy efekt niż na ekranach monochromatycznych. Zielone światło otrzymały także wiadomości multimedialne, dzięki zastosowaniu koloru można było wysyłać i odbierać MMSy. Dodatkowo telefon wyposażono w klienta poczty e-mail oraz funkcje takie jak: Wygaszacze, wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący, dyktafon, stoper, alarm, kalkulator, przelicznik walut, kalendarz. Solidny, funkcjonalny telefon na każde warunki takie właśnie zdania na temat telefonu Siemens M55 i opinie mieli jego Użytkownicy. Na chwilę obecną cena aparatu Siemens M55 nie jest znana.

Motywy na Siemensa M55 nie są dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa M55. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa M55. Zapraszamy