Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens M45

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                Siemens M45 to model telefonu, który powstał w roku 2002 i jak na te lata wygląda bardzo futurystycznie. Antena podobnie jak w poprzednich modelach została schowana do środka a sam wymiar telefon jest stosunkowo nie wielki. Najważniejsze cechy telefonu Siemens M45 jego opis oraz listę najistotniejszych funkcji przedstawiamy poniżej.

M45 jest bardziej śmiałą propozycją Niemieckiego producenta, który swój produkt kieruje do osób, które nie boją się sporych zmian i nie lubią tradycyjnych rozwiązań. Cóż, wystarczy spojrzeć na konstrukcję M45 aby przekonać się, że model ten nie jest oparty o klasyczne konstrukcje. Nie wielki monochromatyczny ekran pozwalał na obsługę wielu funkcji, m.in. tworzenie wiadomości EMS oraz szybkie pisanie smsów w oparciu o słownik T9. Sporym plusem jest wyposażenie Siemensa M45 w możliwość obsługi aplikacji Java dzięki, którym na telefon można było wgrywać nowe gry i programy a tym samym nie stawał się monotonny. W M45 znajdziemy także technologię GPRS i przeglądarkę WAP do surfowania po sieci. Na platformie Siemensa nie zabrakło także funkcji biurowych takich jak kalkulator czy kalendarz. Ogólne zdania i opinie na temat telefonu Siemens M45 są bardzo dobre. Wartość telefonu Siemens M45 jak i jego cena nie są znane na chwilę obecną, ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa M45 nie były dostępne. Gry na Siemensa M45 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa M45 stanowiły podstawowe dźwięki monofoniczne.