Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens M35

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 54
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens M35 to telefon, który został skonstruowany pod kątem zwiększonej wytrzymałości na trudne warunki zewnętrzne. Model pojawił się na rynku w roku 2000 i dzięki swoim unikalnym właściwościom wzbudził zainteresowanie szerokiego grona użytkowników. Prześledźmy zatem cechy telefonu Siemens M35 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

M35 to nie wielki dwu systemowy telefon ważący w graniach 115g wykończony gumowymi elementami chroniącymi aparat przed wstrząsami, wodą, kurzem, piachem itd. Telefon jest odporny na zachlapanie, ale nie jest wodoodporny! I o tym należy pamiętać. Poza tym model Siemensa M35 to przyjazny w obsłudze i nie skomplikowany aparat, wyposażony w podstawowe funkcje. Znajdziemy w nim przeglądarkę WAP do przeglądania prostych stron zoptymalizowanych pod kątem telefonów, gry uprzyjemniające każdą podróż oraz kompozytor dzwonów pozwalający na tworzenie własnych, oryginalnych dźwięków. Dzięki temu, że Siemens M35 był wyposażony dodatkowo w wymienne obudowy jego wygląd zewnętrzny mógł pozostawać zawsze jak nowy. Nie zabrakło również funkcji biurowych takich jak kalkulator, przelicznik walut czy kalendarz. Telefon Siemens M35 otrzymywał znakomite opinie, był prosty, łatwy w obsłudze i radził sobie w każdych warunkach. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens M35 nie jest znana, ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa M35 nie były dostępne. Gry na Siemensa M35 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa M35 stanowiły podstawowe dźwięki monofoniczne.