Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens M30

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens M30 to telefon, który był reakcją konstruktorów na przejęcie działu firmy Bosch zajmującego się telefonami komórkowymi. Już pierwszy rzut oka na ten telefon, podpowiada nam, że nie jest to model wzorowany na klasycznych Siemensach. Eliptyczny ekran z czerwonym podświetleniem oraz stożkowata budowa wyróżniały go z pośród innych modeli jednak posiadał on także jeszcze jedną bardzo ważną cechę. Krótki opis telefonu Siemens M30, jego cechy oraz listę możliwości przedstawimy poniżej.

M30 tak naprawdę stanowił nieco zmodyfikowaną wersję Siemensa C30. Zmiany polegały na przystosowaniu telefonu do pracy w trudnych warunkach, gumowe wykończenia chroniły telefon przed dostępem wody, kurzu, piasku itp. dodatkowo telefon był odporny na wstrząsy.  M30 pracował w dwóch zakresach i wyposażony był w monochromatyczny ekran z czerwonym podświetleniem a jego najważniejszymi funkcjami były chyba tylko wysyłanie wiadomości sms oraz połączenia oczekujące i przekierowania połączeń. Z funkcji biurowych można wymienić jedynie zegarek. M30 ukierunkowany był na użytkowników nie wymagających od swojego telefonu zaawansowanych funkcji, aparat po prostu miał służyć do podstawowych rzeczy, miał dzwonić wysyłać sms i to wystarczyło. Telefon Siemens M30 zbierał pochlebne opinie i ceniony był za prostotę działania i odporność pracę w trudnych warunkach. Z racji faktu, że wyświetlacz był nie wielki a telefon był wyposażony tylko w te podstawowe funkcje czas czuwania baterii stanowił całkiem niezły wynik, bo około 150h. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Siemens M30 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Siemensa M30 nie istnieją. Gry na Siemensa M30 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa M30 to podstawowe dźwięki monofoniczne.