Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens E10

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                 Siemens E10 to telefon, który jako jeden z pierwszych reprezentował produkty telekomunikacyjne firmy Siemens. Ten płaski aparat Niemieckiego producenta był produkowany w roku 1998 i charakteryzował się prostą obsługą i nie wielką ilością kompletnie podstawowych funkcji. Krótki opis telefonu Siemens E10 oraz listę najważniejszych możliwości prześledzimy poniżej.

Siemens E10 pozwalał na transmisję danych i faksów, był wyposażony w podręczny kalendarz oraz możliwość ustawienia budzenia i tutaj kończą się w zasadzie możliwości tego bardzo prostego telefonu. Model ten traktowany był podobnie jak większość produkowanych telefonów w tych latach, miał służyć głównie do dzwonienia i za to był ceniony. Osoby mające styczność z telefonem Siemens E10 nadawały mu opinie solidnego i trwałego telefonu, ponadto warto dodać, że większość modeli z tych czasów, nie tylko Siemensa było konstruowanych z wykorzystaniem solidniejszych materiałów i metod produkcji w przeciwieństwie do czasów obecnych. Cóż, E10 nie miał do zaoferowania zbyt wiele, jego bateria wystarczała na około 80h czasu czuwania jednak są to dane podawane przez producenta, jak było w rzeczywistości ciężko powiedzieć. Trudno także oszacować wartość telefonu Siemens E10 oraz jego cenę na dzień dzisiejszy.

Motywy na Siemensa E10 nie były dostępne. Gry na Siemensa E10 nie istniały. Dzwonki na Siemensa E10 stanowiły podstawowe dźwięki monofoniczne.