Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CXV70

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Siemens CXV70 to model telefonu, który jest kontynuacją opisywanej wcześniej poprzedniej wersji z serii CX. Ciekawe wzornictwo oraz szereg zaawansowanych funkcji powodowały, że model CXV70 należał do elity w swojej klasie. Prześledźmy cechy telefonu Siemens CXV70 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Telefon został wyposażony w kolorowy ekran o rozdzielczości 132x176px o nasyceniu 65 tys. kolorów co jest raczej przeciętnym wynikiem jak na 2004 rok powstania. W CXV70 znajdziemy 10mb pamięci wewnętrznej niestety bez możliwości rozszerzenia o dodatkowe megabajty. Niemiecki konkurent posiadał także port USB oraz możliwość przesyłania danych via IR dzięki temu transmisja danych pomiędzy różnymi urządzeniami była wygodna za sprawą IrDA i szybka z racji USB. Przeglądarka WAP oraz GPRS były doskonałym połączeniem nadającym Siemensowi miano platformy internetowej.  Niestety w telefonie zabrakło odtwarzacza mp3 jednak odczyt dźwięków AMR oraz WAV w połączeniu z 40 głosową polifonią nadrabiały w pewnym stopniu te lukę. Obsługa aplikacji JAVA to także udogodnienie w jakie był wyposażony ten telefon, dzięki temu oprogramowanie nie stawało się szybko monotonne. Siemens CXV70 otrzymywał dobre opinie także za możliwość robienia zdjęć oraz rejestrację filmów Video w formacie 3GP. Na dzień dzisiejszy dokładna wartość aparatu Siemens CXV70 oraz jego cena nie są znane ponieważ model ten został wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa CXV70 nie były dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa CXV70. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CXV70. Zapraszamy