Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CXT70

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Siemens CXT70 to telefon nowej generacji, posiadający wiele multimedialnych i nowoczesnych funkcji. W stosunku do poprzednika CXT65 jest on niemal identyczny poza zastosowaną nieco inną kolorystyką obudowy, która może skłaniać do stwierdzenia, że model CXT70 nieco spoważniał. Telefon ten posiada wszystko co niezbędne do multimedialnej komunikacji oraz mobilnej pracy. Prześledźmy cechy telefonu Siemens CXT70 jego opis oraz listę najważniejszych możliwości.

Wersja CXT70 pracuje w trzech zakresach i wyposażona jest w ekran o nasyceniu 65 tys. kolorów. W poprzednio opisywanym modelu Siemens CX75 dodano wejście na karty pamięci MMC, niestety Producent nie kontynuował już tej tradycji dlatego, w modelu CXT70 do naszej dyspozycji jest tylko 11 MB pamięci wewnętrznej. Przeglądarka WAP wraz z technologią GPRS to już standard w tej serii. Zabrakło tutaj także odtwarzacza mp3, jednak 40 tonowa polifonia nieco nadrabia tą lukę. Zastosowany aparat także nie jest najlepszej jakości, bo tylko 0,3 Mpx jednak zaletą jest to, że dzięki niemu możemy również rejestrować filmy video. Do naszej dyspozycji jest także klient e-mail oraz pełna obsługa wiadomości multimedialnych. Użytkownicy telefonu Siemens CXT70 nadawali mu dobre opinie. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Siemens CXT70 oraz jego cena nie są znane.  

Motywy na Siemensa CXT70 jeszcze nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa CXT70. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CXT70. Zapraszamy