Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CXT65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Siemens CXT65 to telefon nowej generacji, posiadający wiele multimedialnych i nowoczesnych funkcji. Smukła i klasyczna obudowa w jaskrawym kolorze może skłaniać do stwierdzenia, że model CXT65 nie jest kierowany raczej do wyższej klasy biznesmenów a rozrywkowych nastolatków. Telefon ten posiada wszystko co niezbędne do komunikacji oraz zabawy. Prześledźmy cechy telefonu Siemens CXT65 jego opis oraz listę najważniejszych możliwości.


Wersja CXT65 pracuje w trzech zakresach i wyposażona jest w ekran o nasyceniu 65 tys. kolorów. W poprzednio opisywanym modelu Siemens CX75 dodano wejście na karty pamięci MMC, niestety Producent nie kontynuował już tej tradycji dlatego, w modelu CXT65 do naszej dyspozycji jest tylko 11 MB pamięci wewnętrznej. Przeglądarka WAP wraz z technologią GPRS to już standard w tej serii. Zabrakło tutaj także odtwarzacza mp3, jednak 40 tonowa polifonia nieco nadrabia tą lukę. Zastosowany aparat także nie jest najlepszej jakości, bo tylko 0,3 Mpx jednak zaletą jest to, że dzięki niemu możemy również rejestrować filmy video. Do naszej dyspozycji jest także klient email oraz pełna obsługa wiadomości multimedialnych. Użytkownicy telefonu Siemens CXT65 nadawali mu dobre opinie. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Siemens CXT65 oraz jego cena nie są znane.  


Motywy na Siemensa CXT65 jeszcze nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa CXT65. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CXT65. Zapraszamy