Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CX75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Siemens CX75 to prawdziwe dzieło sztuki jeśli chodzi o design, elegancję i styl. Połyskująca, metaliczna obudowa z chromowanymi wykończeniami oraz doskonale zestawione klawisze to najlepszy przykład na to, że firma Siemens potrafi także postawić na jakość. Siemens CX75 to telefon wyższej klasy, który zadebiutował na rynku telekomunikacyjnym w roku 2005. Prześledźmy krótko cechy telefonu Siemens CX75 jego opis oraz możliwości.


Telefon można traktować jako ekstrawagancką wersję modelu CX70. Wyposażono go w ekran o rozdzielczości 132x176px i nasyceniu aż 256 tys. kolorów co dawało świetny efekt. Producent pomyślał w końcu o możliwości zastosowania zewnętrznej pamięci, w tym przypadku kart MMC. Był to spory plus zważywszy na fakt, że było co gromadzić. Zdjęcia wykonane aparatem 1,3 Mpx oraz pliki mp3 wymagają większej ilości miejsca, aczkolwiek telefon posiadał 14mb wewnętrznej pamięci jednak przy znacznej eksploatacji taka pamięć mogłaby być szybko zapełniona po brzegi. Warto dodać, że w modelu CX75 nie zabrakło również modułu Bluetooth a także obsługi aplikacji JAVA. Telefon posiadał także funkcję Push to Talk, IM oraz obsługiwał wiadomości multimedialne. Telefon Siemens CX75 otrzymywał doskonałe opinie i był ceniony za styl, elegancję i funkcjonalność. Minusem telefonu Siemens CX75 była cena, która nie należała do najniższych.  


Motywy na Siemensa CX75 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa CX75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CX75. Zapraszamy