Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CX70 Emoty

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Siemens CX70 Emoty to telefon z funkcjami biznesowymi i emocjonalną duszą. Produkowany był w roku 2004 i jest niemal identyczną kopią modelu CX70 poza wprowadzeniem pewnej ciekawej cechy. Otóż, telefon umożliwiał swoim użytkownikom przekazywanie emocji dzięki nowej metodzie komunikacji. Wyposażony w czujniki uderzeń i wstrząsu Siemens CX70 Emoty wyczuwał emocje użytkownika a następnie przenosił je na jedną z trzech animowanych postaci 3D. Przyjrzyjmy się zatem cechom telefonu SiemensCX70 Emoty, prześledźmy jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Model CX70 Emoty to w zasadzie wersja CX70 wzbogacona o funkcję "emotions".
Ten trzyzakresowy model wyposażono w duży 2 calowy wyświetlacz TFT potrafiący ukazać do 65 tys. kolorów , na którym można było oglądać zdjęcia wykonane wbudowanym aparatem z matrycą 0,3 Mpx. Stosunkowo nie wielka waga i smukła obudowa sprawiały wrażenie, że telefon pewnie leży w dłoni. Zastosowana bateria Li-Ion o pojemności 750 mAh pozwalała na 300h w trybie czuwania, oczywiście wg danych producenta. Niestety brakuje rozszerzenia na karty pamięci, jednak 11mb wewnętrznej pamięci wystarczało na pomieszczenie całkiem dużej ilości nie wiele zajmujących zdjęć, notatek, wpisów, wiadomości itd. Siemens CX70 Emoty posiadał przeglądarkę WAP tak więc surfować po Internecie można było wszędzie tam gdzie był zasięg. Dzięki portowi USB oraz IrDA dane można było przesyłać przewodowo jak i bezprzewodowo. Użytkownicy CX70 Emoty mogli także być w stałym kontakcie mailowym ponieważ telefon posiadał także wbudowanego klienta email. Terminal potrafił również nagrywać video w 3GP i robić zdjęcia z 5 krotnym zoomem. Wydaje się, że do szczęścia brakuje tylko odtwarzacza mp3 jednak 40 tonowa polifonia radziła sobie całkiem nieźle. Nie zabrakło również obsługi aplikacji JAVA. Zatem jak widać Siemens CX70 Emoty to całkiem funkcjonalny i elegancki aparat i takie też otrzymywał opinie. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Siemens CX70 Emoty nie jest znana.


Motywy na Siemensa CX70 Emoty można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa CX70 Emoty. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CX70 Emoty. Zapraszamy