Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CT65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 130 x 130
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Siemens  CT65 to klasyczny telefon pracujący w trzech zakresach. Nie był to aparat skomplikowany, jednak śmiał można było go zaliczyć do średniej klasy modeli. Debiut telefonu Siemens CT65 mogliśmy zaobserwować na rynku w roku 2004. Prześledźmy cechy telefonu Siemens CT65 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.


Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi, który potrafił pracować w trybie 65 tys. kolorów  można było swobodnie przeglądać Internet WAP za pośrednictwem przeglądarki oraz połączenia GPRS. Wbudowany port bezprzewodowy IR umożliwiał przesyłanie wizytówek oraz innych danych na małe odległości. Podobnie jak poprzednicy CT65 także posiadał wysokojakościową polifonię 40 głosową. Możliwość wgrywania aplikacji JAVA powodowała, że telefon nie stawał się szybko monotonny. Kierowców mógł zainteresować tryb głośnomówiący, który pozwalał uniknąć mandatu i eliminował konieczność montowania zestawu słuchawkowego w samochodzie. Funkcje biznesowe takie jak stoper, alarm, kalkulator, przelicznik walut czy kalendarz sprawiały, że CT65 mógł służyć także jako przenośne biuro. Użytkownicy telefonu Siemens CT65 nadawali mu opinie przeróżne, do wad w tym telefonie należała słaba bateria oraz wolno działające menu. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Siemens CT65 oraz jego cena nie są znane.  


Motywy na Siemensa CT65 nie istniały. Gry na Siemensa CT65 można było wgrywać dzięki obsłudze aplikacji JAVA. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CT65. Zapraszamy