Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CL75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Siemens  CL75 to telefon z klapką o zaawansowanych funkcjach, który pojawił się na rynku w roku 2005. Swoim ciekawym wzornictwem oraz opływowymi i smukłymi liniami mógł przyciągać Panie. Zewnętrzny panel, na którym znajdował się dodatkowy wyświetlacz pomalowany był coś na podobieństwo kwiatów a chromowane wykończenia w CL75  dodawały mu elegancji. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Siemens CL75 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.


Siemens CL75 stanowił dość zaawansowany technicznie telefon. Zastosowany przez Niemieckiego producenta wyświetlacz potrafił już pracować w trybie 256 tys. kolorów a drugi dodatkowy, umiejscowiony na zewnętrznym panelu klapki umożliwiał sprawdzenie kto dzwoni bez konieczności otwierania telefonu. Dzięki wbudowanej przeglądarce WAP można było surfować po Internecie w oparciu o połączenie GPRS. CL75 odczytywał wiele formatów dźwiękowych m.in. midi, sp-midi, smaf, wav, ponadto wyposażony był także w polifonie 40 głosową. Gry oraz możliwość wgrywania aplikacji Java dostarczały rozrywki a zamontowany prosty aparat pozwalał na robienie prosty zdjęć w rozdzielczości 640x480px. Aby obsługa telefonu Siemens CL75 była łatwiejsza zastosowano także wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący dla kierowców oraz dyktafon. Nie zabrakło również szeregu funkcji biurowych. Lekki, poręczny i zaawansowany – taki był właśnie Siemens CL75 który otrzymywał opinie bardzo dobre. Niestety cena aparatu Siemens CL75 nie jest znana ponieważ model został już wycofany z rynku.


Motywy na Siemensa CL75 nie istniały. Gry na Siemensa CL75 należały do podstawowej formy rozrywki. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CL75. Zapraszamy