Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CL55

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens  CL55 to model telefonu, który pojawił się rok później po debiucie swojego poprzednika – wersji CL50. Dwuzakresowy aparat z klapką zyskał sporo nowych funkcji, kolorowy wyświetlacz oraz nieco ostrzej poprowadzoną linię obudowy. Zapoznajmy się z cechami telefonu Siemens CL55 jego opisem oraz najważniejszymi funkcjami.


W swoim nowym modelu Niemiecki Producent dokonał sporo zmian, co więcej wszystko zaszło zaledwie w ciągu roku czasu. Siemens CL55 posiada teraz kolorowy ekran o rozdzielczości 128x160px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz drugi dodatkowy na przednim panelu klapki. Z funkcji komunikacyjnych można wymienić WAP oraz technologię GPRS, która już pozwala na szybsze przekazywanie pakietów. Na pochwałę zasługuje także wbudowany moduł Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania plików na nie wielkie odległości. Nadal niestety brakuje możliwości odtwarzania plików mp3, jednak 40 tonowa polifonia swoim brzmieniem prawie nadrabiała te braki. Wygaszacze, gry, zegarek, kalkulator, przelicznik walut oraz kalendarz to reszta dodatków jakie można było znaleźć  w CL55. Jak na swoje możliwości cena telefonu Siemens CL55 nie była zbyt wygórowana. Osoby, które miały okazję używać aparatu Siemens CL55 nadawały mu opinie funkcjonalnego telefonu ceniąc za nie wielką wagę i stosunkowo niską cenę.


Motywy na Siemensa CL55 nie istniały. Gry na Siemensa CL55 należały do podstawowej formy rozrywki. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CL55. Zapraszamy