Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CF75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Siemens CF75 to aparat telefoniczny średniej klasy wyposażony w klapkę (konstrukcja clamshell). Model ten zadebiutował na rynku w roku 2005 i odznaczał się elegancją oraz nowoczesnym opływowym wyglądem. Jego funkcje także były nieco nowoczesne. Prześledźmy cechy telefonu Siemens CF75 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Model CF75 wyposażony był w całkiem wyraźny i duży kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 128x168px oraz nasyceniu 65 tys. kolorów. Dodatkowy mniejszy ekran znajdujący się na przednim panelu był monochromatyczny ale pozwalał na sprawdzenie np. kto dzwoni bez konieczności otwierania klapki w telefonie.  Podobnie jak w poprzednich wersjach Siemensa,  również i w tym znajdziemy szybkie połączenie GPRS oraz przeglądarkę WAP. Dodatkowo do bezprzewodowego przesyłania danych na małe odległości posłuży port IrDA. Najwyższej klasy polifonia 40 tonowa jaką można było spotkać w modelu CF75 oddawała niezłe brzmienie, dodatkowo dzwonki można było kreować samemu dzięki kompozytorowi. Aplikacje JAVA również działały na tym telefonie co było nie wątpliwym plusem. Siemens CF75 posiadał wbudowany aparat z 5 krotnym zoomem oraz możliwość odtwarzania video. Pełna obsługa wiadomości multimedialnych, wygaszacze, tryb głośnomówiący oraz dyktafon to tylko nie, które dodatki ponieważ model CF75 dzięki pełnej gamie funkcji biznesowych mógł służyć także jako przenośne biuro.  Cena telefonu Siemens CF75 nie jest na chwilę obecną znana. Użytkownicy telefonu Siemens CF75 nadawali mu opinie poręcznego, funkcjonalnego i nie drogiego modelu.

Motywy na Siemensa CF75 nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa CF75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CF75. Zapraszamy