Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CF62

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 130 x 130
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Siemens CF62 to telefon, który śmiało można okrzyknąć następcą modelu CF110. Oba te modele są niemal identyczne jednak tylko od strony hardwarowej. Nowa wersja CF62 jest telefonem składanym z klapką a więc wizualnie są to zupełnie odmienne modele. Jednak jeżeli wziąć pod uwagę zastosowany wyświetlacz oraz listę funkcji to tak jak by model CF110 wyposażyć w inną obudowę. Prześledźmy opis telefonu Siemens CF62 jego cechy oraz listę funkcji.


Również elegancki wygląd i styl Siemensa CF62 zwracał na siebie uwagę. Zastosowany ekran TFT o rozdzielczości 130x130px i nasyceniu 65 tys. kolorów pozwalał na swobodną obsługę telefonu. Z funkcji komunikacyjnych warto wspomnieć o technologii GPRS dzięki, której połączenie było szybkie a przeglądanie stron na przeglądarce WAP odbywało się sprawniej i wygodniej. CF62 obsługiwał wiadomości multimedialne mms oraz posiadał wbudowany słownik T9, tak więc pisanie smsów szło o wiele szybciej. 16 głosowa polifonia nadawała dobrej jakości dźwięk, jednak nie była tym samym co 40 tonowa polifonia zastosowana w modelu C75. Sporą zaletą jest także możliwość obsługi aplikacji JAVA. Należy pamiętać, że telefon Siemens CF62 mimo dobrych opinii nie należał do zaawansowanych technicznie jak na ten rok modeli, jednak był solidny i wyróżniał się konstrukcją z klapką. Cena telefonu Siemens CF62 nie jest możliwa do oszacowania na dzień dzisiejszy.  


Motywy na Siemensa CF62 nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa CF62. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CF62. Zapraszamy