Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens CF110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 130 x 130
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Siemens CF110 to telefon, który reprezentuje rzadko spotykane modele z wysuwaną klawiaturą u Niemieckiego Producenta. Generalnie koncern Siemensa produkował w większości modele o klasycznej budowie dlatego też CF110 nieco się wyróżnia z pośród reszty. Wersja ta zadebiutowała na rynku w roku 2005. Krótki opis telefonu Siemens CF110 jego najważniejsze funkcje oraz możliwości przedstawiamy poniżej.


Elegancki wygląd i styl Siemensa CF110 zwracał na siebie uwagę, jego obudowa należała do tych tzw. „Ultra-slim” co oznaczało, że jej grubość nie przekraczała 18mm. Zastosowany ekran TFT o rozdzielczości 130x130px i nasyceniu 65 tys. kolorów pozwalał na swobodną obsługę telefonu. Z funkcji komunikacyjnych warto wspomnieć o technologii GPRS dzięki, której połączenie było szybkie a przeglądanie stron na przeglądarce WAP odbywało się sprawniej i wygodniej. CF110 obsługiwał wiadomości multimedialne mms oraz posiadał wbudowany słownik T9, tak więc pisanie smsów szło o wiele szybciej. 32 głosowa polifonia nadawała dobrej jakości dźwięk, jednak nie była tym samym co 40 tonowa polifonia zastosowana w modelu C75. Sporą zaletą jest także możliwość obsługi aplikacji JAVA. Należy pamiętać, że telefon Siemens CF110 mimo dobrych opinii nie należał do zaawansowanych technicznie jak na ten rok modeli, jednak był solidny i wyróżniał się konstrukcją Slider. Cena telefonu Siemens CF110 nie jest możliwa do oszacowania.


Motywy na Siemensa CF110 nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa CF110. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa CF110. Zapraszamy