Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Siemens C75 jest przykładem telefonu nawiązującego do klasycznych wersji, które łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność oraz estetykę na najwyższym poziomie. Aparat z popularnej serii A Siemensa pojawił się na runku w roku 2005. Charakteryzował go przejrzysty wyświetlacz oraz mnogość multimedialnych funkcji w jakie był wyposażony. Prześledźmy możliwości telefonu Siemens C75 jego opis oraz najważniejsze z cech.


W modelu C75 producent zastosował wyświetlacz o rozdzielczości 132x176px oraz nasyceniu 65 tys. kolorów. Stosowana pamięć wewnętrzna to nadal 10mb bez możliwości jej rozbudowania. C75 pozwalał na szybkie surfowanie po Internecie dzięki nowej przeglądarce xHTML w oparciu o połączenie GPRS. Podobnie jak w poprzednich modelach nie zabrakło również portu IrDA oraz USB, dodatkowo Użytkownik na pokładzie C75 znajdzie możliwość synchronizacji SyncML. Warto także wspomnieć o możliwości odczytu plików AMR, MII, WAV, a także wbudowanych grach i aplikacjach z możliwością dogrywania nowych dzięki obsłudze JAVA. Model C75 może się już poszczycić lepszym aparatem cyfrowym o rozdzielczości 0,3 Mpx z możliwością rejestrowania filmów 3GP. Dzięki temu, że model C75  obsługuje protokoły POP3, SMTP, IMAP4 możemy również sprawdzać pocztę email. Elegancki, estetyczny i mało awaryjny takie właśnie zdania na temat telefonu Siemens C75 oraz opinie powszechnie krążyły za czasów kiedy ten telefon był dostępny na rynku. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Siemens C75 nie jest znana.


Motywy na Siemensa C75 nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa C75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa C75. Zapraszamy