Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C72

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens C72 to kolejny telefon z popularnej i cenionej serii „A”, który w stosunku do swojej poprzedniej wersji C65 nieco się zmienił, jednak oba te modele są bardzo podobne. Model pojawił się rok później po premierze modelu C65. Prześledźmy listę zmian dotyczących telefonu Siemens C72 jego opis oraz przegląd możliwości.

Model C72 reprezentuje nieco inny styl klawiszy, jednak generalnie wygląd zewnętrzny telefonu pozostał prawie taki sam. Zastosowany wyświetlacz to CSTN o rozdzielczości 128x128 i nasyceniu 65 tys. kolorów co m.in. powodowało, że zamontowana w nim bateria potrafiła utrzymać telefon w stanie czuwania przez około 12dni, jednak są to dane producenta i należy podchodzić do nich z lekkim dystansem. Wewnętrzna pamięć zwiększyła się do 10mb, natomiast z funkcji komunikacyjnych oprócz GPRS i WAP znajdziemy także port IrDA pozwalający przesyłać dane do innych urządzeń bezprzewodowo oraz usb. Polifonia pozostała nadal 40 tonowa. Ponadto model C72 umożliwiał również robienie zdjęć jednak już lepszej jakości 0,3 MPx niż w modelu C65. Obsługa Java pozwalała wgrywać nowe gry i programy. C72 wyposażony był także w funkcje głosowe oraz praktycznie pełną gamę funkcji biurowych. Użytkownicy doceniali telefon Siemens C72 i nadawali mu opinie wszechstronnego modelu w stosunkowo niskiej cenie. Na dzień dzisiejszy dokładna cena aparatu Siemens C72 nie jest znana.

Motywy na Siemensa C72 nie istniały, dostępne były puki co wygaszacze. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa C72. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa C72. Zapraszamy