Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens C65 to kolejny telefon z serii „A”, który w stosunku do swojej poprzedniej wersji nieco ewoluował zarówno wizualnie jak i funkcyjnie. Model pojawił się rok później po premierze modelu C62. Prześledźmy listę zmian dotyczących telefonu Siemens C65 jego opis oraz przegląd możliwości.


Ten trzyzakresowy telefon jest dowodem na to, jakich obszernych zmian dokonał Niemiecki producent w kolejnej low-endowej wersji. Przede wszystkim model C65 reprezentuje inny design i styl klawiszy, jego obudowa jest bardziej opływowa i smukła względem poprzednika. Zastosowany wyświetlacz to CSTN o rozdzielczości 128x128 i nasyceniu już 65 tys. kolorów co m.in. powodowało, że zamontowana w nim bateria potrafiła utrzymać telefon w stanie czuwania przez około 10dni, jednak są to dane producenta i należy podchodzić do nich z lekkim dystansem. Wewnętrzna pamięć zwiększyła się do 10mb, natomiast z funkcji komunikacyjnych oprócz GPRS i WAP znajdziemy także port IrDA pozwalający przesyłać dane do innych urządzeń bezprzewodowo. Polifonia także ewoluowała, teraz to już doskonałe brzmienie poparte 40 tonami. Ponadto model C65 umożliwiał także robienie zdjęć, niestety kiepskiej jakości aparatem 0,1 MPx. Wyposażony był także w funkcje głosowe oraz praktycznie pełną gamę funkcji biurowych. Za jego dodatkową zaletę można uznać wymienne obudowy. Użytkownicy doceniali telefon Siemens C65 i nadawali mu opinie wszechstronnego modelu w stosunkowo niskiej cenie. Na dzień dzisiejszy dokładna cena aparatu Siemens C65 nie jest znana.


Motywy na Siemensa C65 nie istniały, dostępne były puki co wygaszacze. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa C65. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa C65. Zapraszamy