Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C62

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Siemens C62 to telefon prosty i funkcjonalny, który na rynku zadebiutował w roku 2003. Jest on popularną kontynuacją Niemieckich produktów z serii „A”, które na rynku cieszą się solidnością i dobra jakością wykonania. Oprócz podstawowych zalet związanych z prostą obsługą menu, dzwonieniem i sprawnym pisaniem smsów posiadał on kilka dodatkowych i przydatnych cech. Poniżej napiszemy krótko o telefonie Siemens C62, przedstawimy jego opis oraz listę możliwości.


Model C62 z pewnością przeznaczony był dla tych osób, które telefonu używają nie tylko do komunikacji ale także rozrywki, nauki, pracy itd. Siemensa wyposażono tym razem w ekran CSTN o nasyceniu 4 tys. kolorów  co w zupełności wystarczało do wykorzystania funkcji jakie w nim drzemały. Stosunkowo nie wielka waga 75g względem wymiarów powodowały ,że wersja C62 cieszyła się zainteresowaniem także wśród Pań. Dzięki zastosowaniu transmisji danych via GPRS oraz WAP, telefon mógł służyć także do przeglądania Internetu gdziekolwiek znajdował się odpowiedni ku temu zasięg. Ponadto pełna obsługa wiadomości multimedialnych, polifonia 16tonowa, gry, wygaszacze, tryb głośnomówiący, dyktafon oraz szereg funkcji biurowych sprawiały, przemawiały za wszechstronną funkcjonalnością tego telefonu. Cóż, użytkownicy aparatu Siemens C62 nadawali mu opinie eleganckiego i funkcjonalnego modelu. Na dzień dzisiejszy dokładna wartość telefonu Siemens C62 oraz jego cena nie są znane, ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Siemensa C62 nie istniały, dostępne były puki co wygaszacze. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa C62. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa C62. Zapraszamy