Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C60

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Siemens C60 to pierwszy model z serii Cxx, który zapoczątkował montowanie w tych popularnych aparatach kolorowych ekranów. Poprzednik (C55) wyposażony był jeszcze w monochromatyczny ekran, nowy model natomiast posiada już wyświetlacz o maksymalnym nasyceniu 4tys. kolorów i rozdzielczości 101x80px. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Siemens C60 jego opis oraz listę najważniejszych zmian.


Trzy zakresowy Siemens posiada tą samą baterię co jego poprzednicy, jednak ze względu na zastosowanie kolorowego ekranu i kilku dodatkowych funkcji jej wydajność nieco spadła. Z funkcji komunikacyjnych nadal można korzystać z technologii GPRS w oparciu o przeglądarkę WAP, niestety nadal brakuje możliwości przesyłania danych na krótkie odległości a mowa tu o Bluetooth czy choćby IrDA. Użytkownik może się cieszyć doskonałymi dźwiękami polepszonej, teraz już 16 tonowej polifonii oraz obsługą aplikacji napisanych w JAVA. Co więcej telefon obsługuje już pełną gamę wiadomości multimedialnych mms, ems. Z funkcji głosowych warto wymienić tryb głośnomówiący, natomiast w dodatkach znajdziemy zegarek, stoper, alarm, kalkulator oraz kalendarz. Cóż, Siemens C60 otrzymywał dobre opinie, jednak mimo postępu technologicznego należał raczej do przeciętnych modeli. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens C60 nie jest znana.


Motywy na Siemensa C60 jeszcze nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa C60. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa C60. Zapraszamy