Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C55

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                     Siemens C55 to kolejny telefon z popularnej serii Cxx, który został „wypuszczony” na rynek w roku 2002. W stosunku do swojego poprzednika, modelu C45 dysponował listą poważnych zmian, które przyczyniły się do polepszenia jakości i podwyższeniem nieco ceny telefonu. Prześledźmy krótki opis aparatu Siemens  C55 jego opis oraz listę funkcji.


C55 stanowił kontynuację popularnych i udanych modeli z serii Cxx, w stosunku do poprzednika wyposażono go w mocniejszą baterię 700mAh, która pozwalała na około 250h czasu pracy wg danych producenta. Oprócz standardowej przeglądarki WAP jaka był stosowana w poprzednik modelach, w C55 znajdziemy także technologię GPRS która zdecydowanie przyspieszyła tempo przeglądania stron internetowych. Nowością są także dzwonki polifoniczne, dzięki którym brzmienie powiadomień stawało się głębsze i bardziej przyjazne naszym uszom. W C55 konstruktorzy także pomyśleli o obsłudze aplikacji napisanych w języku JAVA co było doskonałym posunięciem, telefon posiadający taką możliwość może być ciągle rozbudowywany o nowe pogramy i funkcje a to nie wątpliwa zaleta. Ponadto w C55 znajdziemy także wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący, dyktafon oraz szereg funkcji biurowych. Telefon Siemens C55 otrzymywał świetne opinie a ceniono go za bogactwo funkcji i solidną konstrukcję. Wartość telefonu Siemens C55 oraz jego cena na dzień dzisiejszy nie są możliwe do oszacowania.


Motywy na Siemensa C55 jeszcze nie istniały. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa C55. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa C55. Zapraszamy