Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C45

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens C45 to telefon, który jest następcą popularnego i lubianego Siemensa C35. Zadebiutował rok później od swojego poprzednika i został wzbogacony o kilka nowych funkcji oraz nieco inny wygląd. Prześledźmy cechy telefonu Siemens C45 jego opis oraz najważniejsze funkcje.


Nowy Siemens został wyposażony w monochromatyczny ekran o rozdzielczości 101x64px o pomarańczowym podświetleniu. Jak się okazuje producent zastosował mocniejszą baterię o pojemności 550 mAh. Która wg jego danych wystarczała na około 200h używania co w przeliczeniu wystarczało na 8 dni pracy. Każdy z nas jednak wie, że do tych danych należy podchodzić z lekkim dystansem. Przeglądarka WAP dobrze sprawdzała się w modelu C35 dlatego zastosowaną ją również w C45. Dodatkowo w modelu C45 pomyślano o wprowadzeniu słownika T9 oraz obsłudze EMS co przyspieszało redagowanie wiadomości i urozmaicało tą formę korespondencji. Wygaszacze oraz wymienne obudowy to również nowość w tej serii, zużyty panel mógł być wymieniony małym kosztem a po takim zabiegu telefon znów wyglądał jak nowy. Użytkownicy telefonu Siemens C45 nadawali mu opinie trwałego, łatwego w obsłudze i stosunkowo nie drogiego telefonu. Cena telefonu Siemens C45w stosunki do jakości jaką oferował nie była wielka, jednak dokładne jej oszacowanie na dzień dzisiejszy nie jest możliwe.


Motywy na Siemensa C45 nie istnieją. Gry na Siemensa C45 należą do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa C45 to podstawowe dźwięki monofoniczne.