Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C35i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                      Siemens C35i to model telefonu, który pojawił się na rynku w roku 2000. Ta wersja reprezentowała jedną z najbardziej zgrabnych wersji Siemensa produkowanych w tych latach. Zewnętrzna antena, nie wielki rozmiar, opływowy kształt obudowy oraz wygodnie usytuowane przyciski przemawiały tylko za niektórymi zaletami tego modelu. Najważniejsze cechy telefonu Siemens C35i jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.


C35i był jednym z najprostszych modeli Niemieckiego producenta. Pracował w dwóch zakresach i wyposażony był w przeglądarkę WAP umożliwiającą przeglądanie prostych stron wprost na czarno białym ekranie. W C35i można było znaleźć także Gry oraz kompozytor melodii monofonicznych, który sprawiał, że każdy stworzony przez nas samych dzwonek był unikalny. W modelu C35i nie zapomniano także o szeregu funkcji biurowych takich jak zegarek, stoper, alarm, kalkulator czy przelicznik walut. Dzięki alarmowi wibracyjnemu bez problemu w hałaśliwym otoczeniu można było zareagować na nadchodzące połączenie. Jednym słowem prosty i zgrabny telefon o całkiem przyzwoitych funkcjach, Siemens C35i otrzymywał właśnie opinie takiego modelu. Na dzień dzisiejszy ciężko określić wartość aparatu Siemens C35i lub jego cene, ponieważ model został dawno temu wyparty z rynku.


Motywy na Siemensa C35i nie istnieją. Gry na Siemensa C35i należą do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa C35i to podstawowe dźwięki monofoniczne z możliwością skomponowania nowych.