Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C30

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens C30 to telefon, który był reakcją konstruktorów na przejęcie działu firmy Bosch zajmującego się telefonami komórkowymi. Już pierwszy rzut oka na ten telefon, podpowiada nam, że nie jest to model wzorowany na klasycznych Siemensach. Eliptyczny ekran z czerwonym podświetleniem oraz stożkowata budowa wyróżniały go z pośród innych modeli. Krótki opis telefonu Siemens C30, jego cechy oraz listę możliwości przedstawimy poniżej.

Model ten poza swoim oryginalnym wyglądem, od strony funkcjonalnej specjalnie nie był w stanie zaoferować nic szczególnego swoim Użytkownikom. Pracował w dwóch zakresach i wyposażony był w monochromatyczny ekran z czerwonym podświetleniem a jego najważniejszymi funkcjami były chyba tylko wysyłanie wiadomości sms oraz połączenia oczekujące i przekierowania połączeń. Z funkcji biurowych można wymienić tylko zegarek. C30 ukierunkowany był na użytkowników nie wymagających od swojego telefonu zbyt wiele, aparat po prostu miał służyć do podstawowych rzeczy, miał dzwonić wysyłać sms i to wystarczyło. Telefon Siemens C30 zbierał pochlebne opinie i ceniony był za prostotę działania i solidność. Z racji faktu, że wyświetlacz był nie wielki a telefon był wyposażony tylko w te podstawowe funkcje czas czuwania baterii stanowił całkiem niezły wynik, bo około 150h. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Siemens C30 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Siemensa C30 nie istnieją. Gry na Siemensa C30 należą do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa C30 to podstawowe dźwięki monofoniczne.