Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 130 x 130
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Siemens C110 to telefon, który jako jeden z pierwszych zapoczątkował serię C z kolorowymi wyświetlaczami. Wyposażony w niewielki ekran i ciekawy układ klawiszy ułożony w kształcie okręgu zainteresował sporą grupę użytkowników. Prześledźmy krótką historię telefonu Siemens C110 jego opis oraz listę funkcji.

Model C110 wyposażony był w nie wielki kolorowy ekran, który potrafił wyświetlić do 65 tys. kolorów. W prawdzie produkt Siemensa nie powalał bogactwem funkcji jednak jak na te czasy pod tym względem można było go zaliczyć do wersji przeciętnych. Bateria Li-Ion na pokładzie wg danych producenta wystarczała na około 150h pracy w trybie czuwania jednak do tych danych należy podchodzić z lekkim dystansem. Z funkcji multimedialnych śmiało można wymienić GPRS oraz przeglądarkę WAP dzięki, którym telefon zamieniał się w urządzenie do przeglądania Internetu i pobierania danych oraz prosty aparat fotograficzny. Dodatkowo w modelu C110 można było znaleźć obsługę aplikacji JAVA oraz port USB. Ponadto pełna obsługa wiadomości MMS, EMS, grupowe, sieciowe itp. a także szereg funkcji biurowych sprawiały, że Siemens C110 otrzymywał dobre opinie i był uznawany za telefon funkcjonalny i rozsądny cenowo. Wartość telefonu Siemens C110 oraz jego cena na dzień dzisiejszy są nie możliwe do oszacowania ponieważ model ten został już wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa C110 nie istnieją. Gry na Siemensa C110 należały do podstawowych. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa C110. Zapraszamy