Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens C10

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Siemens C10 to klasyczny telefon o prostych i topornych kształtach, który zapoczątkował w roku 1998 linię modeli z serii Cxx. Aparat ten wyposażony był tylko w podstawowe opcje służące dzwonieniu i ew. wysłaniu wiadomości sms. Prześledźmy krótki opis telefonu Siemens C10 jego możliwości oraz najważniejsze cechy.

Jedno systemowy produkt Niemieckiego producenta o wadze 165g i akceptowalnych wymiarach 137x55x22mm stanowił synonim najprostszego telefonu jaki można sobie wyobrazić. Zewnętrzna antena, 3 liniowy, monochromatyczny wyświetlacz, toporna i kanciasta obudowa to cechy zewnętrzne telefonu Siemens C10. Jego największą zaletą była chyba możliwość wysyłania wiadomości sms. Ni-MH bateria o pojemności 700mAh potrafiła pracować maksymalnie 80h w trybie czuwania. Model C10 skierowany był do użytkowników mniej zasobnych w gotówkę o podstawowych wymaganiach. Właśnie ta grupa użytkowników nadawała telefonowi Siemens C10 opinie solidnego i niezawodnego modelu. Niestety na dzień dzisiejszy trudno ocenić wartość telefonu Siemens C10, jego cena nie jest znana ponieważ model został już dawno temu wyparty z runku.

Motywy na Siemensa C10 nie istnieją. Gry na Siemensa C10 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa C10 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.