Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens AX72

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Siemens AX72 to telefon, o klasycznej konstrukcji wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje jakich oczekuje niezbyt wymagający użytkownik. Futurystyczny wygląd, ciekawa stylistyka oraz zwarta budowa czynią model AX72 unikalnym wśród swoich poprzedników. Cechy telefonu Siemens AX72 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji prześledzimy poniżej.

Niemiecki producent wyposażył swój kolejny produkt w kolorowy wyświetlacz CSTN o nasyceniu 65 tys. kolorów i rozdzielczości 128x128px. Podobnie jak w poprzednim modelu zastosowana pamięć wewnętrzna ma zaledwie 1,5 MB niestety nadal bez możliwości rozbudowy dzięki kartom pamięci. Jak na rok 2005 model AX72 nie był cudem techniki, posiadał te podstawowe funkcje tj. przeglądarka WAP z GPRS, obsługa JAVA, gry, 32 głosowa polifonia, wygaszacze, obsługa wiadomości mms, ems, wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący, dyktafon oraz szereg funkcji biurowych. Co ciekawe w modelu AX72 była możliwość podłączenia zewnętrznego aparatu fotograficznego z wbudowaną lampą błyskową, jednak tutaj nie ma się co dziwić ponieważ Siemens nigdy nie słynął z aparatów cyfrowych a bardziej z trwałości i solidności samego telefonu. Użytkownicy telefonu Siemens AX72 nadawali mu opinie właśnie solidnego telefonu, niezawodnego w każdej sytuacji. Na chwilę obecną wartość telefonu Siemens AX72 oraz cena nie są znane, ponieważ terminal ten od dawna już nie istnieje na aktywnym rynku.

Motywy na Siemensa AX72 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa AX72. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa AX72. Zapraszamy