Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens AP75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens AP75 to telefon o klasycznej konstrukcji wyposażony w przeciętne funkcje. Niemiecki producent zastosował w modelu AP75 aparat fotograficzny o rozdzielczości zaledwie 0,1 MPx jednak był to początek na drodze multimedialnych modeli Siemensa. Najważniejsze cechy telefonu Siemens AP75 jego opis oraz listę funkcji przedstawimy poniżej.

AP75 wyposażono w kolorowy wyświetlacz CSTN o rozdzielczości 128x128px i nasyceniu 65 tys. kolorów. 0,5 MB wewnętrznej pamięci z pewnością nie jest wymarzoną ilością miejsca o jakiej śni każdy użytkownik jednak trzeba pamiętać, że model ten należał nadal do podstawowych wersji. W AP75 znajdziemy transmisję danych GPRS co w oparciu o wbudowaną przeglądarkę WAP pozwala surfować sprawnie po Internecie, nie zabrakło również Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania danych na nie wielkie odległości. W AP75 spotkamy także tryb głośnomówiący a także szereg funkcji dodatkowych czyniących z tego telefonu przenośne biuro. Użytkownicy telefonu Siemens AP75 nadawali mu opinie porządnego modelu o zadowalających funkcjach i stosunkowo nie wielkiej cenie. Wartość telefonu Siemens AP75 oraz jego cena nie są na chwilę obecną znane.

Motywy na Siemensa AP75 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy Gry na Siemensa AP75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa AP75. Zapraszamy