Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens AL21

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 130 x 130
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Siemens AL21 to telefon, który jest dowodem na to, że Niemiecki Producent potrafi stworzyć telefon o dowolnej konstrukcji. Z reguły koncern Siemensa konstruował raczej modele o budowie klasycznej, z odkrytą klawiaturą – w tym jednak przypadku Producent zrobił wyjątek od reguły. Prześledźmy cechy telefonu Siemens AL21 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

AL21 z rozsuwaną klawiaturą o konstrukcji slider wyposażony był w kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 130x130px i nasyceniu 65 tys. kolorów co w zupełności wystarczało do realizowania podstawowych działań w telefonie. Przeglądarka WAP oraz połączenie GPRS pozwalały sprawnie przeglądać strony internetowe a możliwość wgrywania aplikacji JAVA odciągały od monotonni. Model AL21 nie wiele ważył bo tylko 78g i był nie wielkich rozmiarów. Praca w trzech zakresach zapewniała jeszcze lepszą jakość sygnału. Z funkcji dodatkowych warto wymienić wygaszacze, 32 tonowa polifonia, tryb głośnomówiący oraz szereg funkcji biurowych. Telefon Siemens AL21 otrzymywał dobre opinie za nie wielkie wymiary oraz stosunkowo niską cenę. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Siemens AL21 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Siemensa AL21 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy Gry na Siemensa AL21. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa AL21. Zapraszamy